مرغ قفس سیاسی مسابقه قالیباف انتخابات

مرغ قفس: سیاسی مسابقه قالیباف انتخابات رد صلاحیت حسن روحانی ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در رئال مادرید می‌مانم / رونالدو

کریستیانو رونالدو همچنان نتیجه فصل درخشان 17-2016 را می‌بیند. مهاجم رئال مادرید از سوی «اپ» چینی دونگ‌کیودی که در زمینه فوتبال هست، به‌عنوان بازیکن سال برگزیده

در رئال مادرید می‌مانم / رونالدو

رونالدو: در رئال مادرید می مانم

عبارات مهم : جایزه

کریستیانو رونالدو همچنان نتیجه فصل درخشان 17-2016 را می بیند. مهاجم رئال مادرید از سوی «اپ» چینی دونگ کیودی که در زمینه فوتبال هست، به عنوان بازیکن سال برگزیده شد.
به گزارش ایلنا، رونالدو در این مراسم، گفت و گویی با خبرنگاران این اپ فوتبالی داشت.

چشمت بعد از آن ضرب دیدگی برابر دپورتیوو چطور است؟

در رئال مادرید می‌مانم / رونالدو

این اتفاقات جزیی از بازی هست. گاهی پایتان آسیب می بیند، گاهی کمر و این بار چشم. در آن هنگام داشتم به گلزنی فکر می کردم و تصور نمی کردم کفش بازیکن حریف به صورتم برخورد می کند ولی اینها بخشی از فوتبال هست. در جریان بازی ها زیاد به من ضربه می زنند چون تلاش می کنند من را متوقف کنند ولی این بار خوش شانس نبودم. حالا حس بهتری دارم. من همچنان خوشحالم و خوش ظاهر و مسئله بینایی ام هم خوب شده است هست. بعد مشکلی نیست.

تو در سال 2017 فاتح لالیگا، لیگ قهرمانان، سوپرجام اروپا و توپ طلا شدی…

سالی باورنکردنی بود. ما همه چیز را فتح کردیم: لیگ قهرمانان، لالیگا و بقیه را. من افتخارات بسیاری کسب کردم، بعد سالی فوق العاده بود و احتمالا عالی ترین سال دوران ورزشی من. واقعا خوشحالم. تجربه های این سال رویایی بود. من افتخارات فردی و تیمی بسیاری کسب کردم.

کریستیانو رونالدو همچنان نتیجه فصل درخشان 17-2016 را می‌بیند. مهاجم رئال مادرید از سوی «اپ» چینی دونگ‌کیودی که در زمینه فوتبال هست، به‌عنوان بازیکن سال برگزیده

یک سال پیش هم این جایزه را گرفته بودی. حالا 32 سال داری ولی دست از پیشرفت برنداشته ای.

من باید خودم را آماده کنم تا در بالاترین سطح بمانم. جهت من، سن خیلی مهم نیست، به شرط آنکه به فکر بدن و ذهن خود باشید، کارهای درست انجام دهید و به شیوه درستی کار کنید. سن مهم نیست. این دو سال اخیر موفق ترین سال های دوران ورزشی من بوده. 2017 سالی عالی بود و نشان داد سن واقعا چیز مهمی نیست. من خوشحالم و می توانم تا مدت ها به بازی ادامه دهم. دوست دارم همچنان کار کنم و قهرمانی به دست بیاورم. من خوبم و آماده چند سال دیگر.

تو از نظر تعداد توپ طلا با مسی برابر هستی. اگر امسال هم برنده شوی…

شما هرگز نمی دانید آینده چه چیزی برایتان دارد. راستش را بگویم، تصور نمی کردم که توپ طلا را حتی یکی، دو بار فتح کنم، چه برسد به پنج بار. بعد اگر حتی در آینده به توپ طلا نرسم، فوق العاده به خودم افتخار خواهم کرد. البته نشانه من این است که افتخارات فردی و جمعی بیشتری کسب کنم ولی دغدغه توپ طلا را نخواهم داشت. خوب است که در چند سال اخیر، این جایزه را با مسی بین خودمان تقسیم کرده ایم. خوب است که این جایزه را با یک بازیکن بزرگ شریک شده است ام. حس خوبی دارم، از دوران ورزشی ام راضی ام و به تلاش فراوان ادامه خواهم داد.

در رئال مادرید می‌مانم / رونالدو

اوضاع در این فصل عالی پیش نمی رود. چه تفاوتی بین فصل جاری و فصل پیش است؟

فصل پیش که باورنکردنی بود ولی عالی ترین هم بود. در این فصل خیلی خوب شروع نکردیم، در لالیگا اوضاعمان عالی نیست و از جام حذفی هم کنار رفته ایم. ما و رئال مادرید راضی نیستیم ولی شما می دانید که فوتبال خیلی عوض کردن می کند، بعد باید باانگیزه بمانیم و سخت تلاش کنیم، چون هنوز وقت فتح لیگ قهرمانان و جام جهانی را داریم. نشانه ما این است که در لیگ قهرمانان به عنوان اول برسیم، آیا که این بزرگترین مسابقه پیش رو است ولی تا حدی ناامید هم هستیم، چون در سطحی که باید باشیم نبوده ایم. امیدوارم که اوضاع بهتر شود و تنها راه عوض کردن آن این است که سخت تر تلاش کنیم.

کریستیانو رونالدو همچنان نتیجه فصل درخشان 17-2016 را می‌بیند. مهاجم رئال مادرید از سوی «اپ» چینی دونگ‌کیودی که در زمینه فوتبال هست، به‌عنوان بازیکن سال برگزیده

شما در لالیگا فاصله زیادی با بارسلونا دارید.

سال مشکل پیش رو است ولی تسلیم نمی شویم. رئال مادرید هرگز تسلیم نمی شود ولی کار خیلی سخت هست. همانطور که قبلا گفته ام، شروع خوبی نداشتیم و امتیازات زیادی از دست دادیم. تنها راه کم کردن فاصله این است که سخت تلاش کنیم. این تنها راه حل ماست.

زندگی در مادرید چطور است؟ زندگی در اینجا را دوست داری؟

در رئال مادرید می‌مانم / رونالدو

معلوم هست. من از 2009 در این شهر بوده ام و از جَوی و مردم این شهر خیلی خوشم می آید. به پرتغال هم نزدیک است و می شود با ماشین به آنجا رفت. اسپانیا کشور فوق العاده ای است و من عاشقش هستم. معلوم هست، می خواهم اینجا بمانم، من عاشق این کلوب هستم.

واژه های کلیدی: جایزه | لالیگا | رونالدو | رونالدو | قهرمانان | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs