مرغ قفس سیاسی مسابقه قالیباف انتخابات

مرغ قفس: سیاسی مسابقه قالیباف انتخابات رد صلاحیت حسن روحانی ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هنوز اشک‌های نکونام را بعد از افزایش به جام جهانی فراموش نکرده ام / تاج

رئیس فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت:او بازیکن با غیرت و سال ها کاپیتان تیم ملی کشور عزیزمان ایران بوده است ، وبرای فوتبال کشور عزیزمان ایران زحمت های زی

هنوز اشک‌های نکونام را بعد از افزایش به جام جهانی فراموش نکرده ام / تاج

تاج: هنوز اشک های نکونام را بعد از افزایش به جام جهانی فراموش نکرده ام

عبارات مهم : ایران

رئیس فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت:او بازیکن با غیرت و سال ها کاپیتان تیم ملی کشور عزیزمان ایران بوده است ، وبرای فوتبال کشور عزیزمان ایران زحمت های زیادی کشیده هست.

به گزارش فارس،مهدی تاج مدیر فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران روز گذشته در نشست خبری حاضر شد و به بعضی سوالات و پرسشها روز فوتبال از جمله، در مورد ترساندن فیفا و AFC جهت کلوب های بدهکار، عدم تعهد به ارگان های بین المللی، بخشی از محرومیت پرسپولیس و خیلی از سوالات مهم خبرنگاران پاسخ داد.اما در نشست خبری روز گذشته در خصوص جریمه های که از سوی فیفا برایر کشور عزیزمان ایران صادر شده است است صحبت شد،و یکی از بااهمیت ترین سوالات در خصوص درگیری نکونام با قطری ها بود که چنین استنباط شد که نکونام کاپیتان سابق تیم ملی کشور عزیزمان ایران بیشترین جریمه را از سوی فیفا شده است است.همین عنوان باعث شد تا شائبه هایی جهت کاپیتان به وجود بیاید.

هنوز اشک‌های نکونام را بعد از افزایش به جام جهانی فراموش نکرده ام / تاج

برای پی بردن این عنوان که آیا نکونام کاپیتان سابق تیم ملی از سوی فیفا بیشترین جریمه را شده است است و با توجه به شایعات بوجود آمده در این زمینه ارتباطی با مهدی تاج مدیر فدراسیون گرفته شد تا در مورد این عنوان با او صحبت کنیم.

مهدی تاج در پاسخ با پرسش خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص اینکه آیا واقعا یکی از سنگین ترین جریمه ها از سوی فیفا مشمول بر جواد نکونام بوده است یا خیر؟ اظهار داشت: من فکر می کنم بیان این عنوان شائبه های زیادی را ایجاد کرده است،من هنوز اشک های جواد را بعد از افزایش تیم ملی به جام جهانی را فراموش نکرده ام.او بازیکن با غیرت و سال ها کاپیتان تیم ملی کشور عزیزمان ایران بوده وبرای فوتبال کشور عزیزمان ایران زحمت های زیادی کشیده است.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت:او بازیکن با غیرت و سال ها کاپیتان تیم ملی کشور عزیزمان ایران بوده است ، وبرای فوتبال کشور عزیزمان ایران زحمت های زی

وی در ادامه افزود : بیان این مسئله و مطرح شدن این عنوان در نشست خبری روز گذشته صرفا نمی خواستیم این جریمه سنگین را به گردن نکونام بیندازیم، در بازی با قطر به خاطر غیرت ایرانی این اتفاق افتاد که تعصب ملی نکونام جای تحسین دارد. جواد هم مثل خود ما به علاقه پرچم و کشور عزیزمان ایران در دیدار با قطر واکنش‌ها کرد و منظورم از بیان آن اتفاق این بود که می خواستیم تشریح کنم که AFC و فیفا چقدر ریز اتفاقات را زیر نظر دارند.

رئیس فدراسیون تاکید کرد: جواد نکونام اینقدر جهت ما مهم است که حتی هر پاداشی که در سال های که جهت تیم ملی بازی کرده باقی مانده را برایش در نظر گرفته ایم، نکونام می داند چقدر محبوب است و طی این چند سال که کاپیتان بوده است جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران زحمات زیادی کشیده است و نمی توانیم عملکردش را زیر پرسش ببرl.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | روز گذشته | کاپیتان تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs