مرغ قفس سیاسی مسابقه قالیباف انتخابات

مرغ قفس: سیاسی مسابقه قالیباف انتخابات رد صلاحیت حسن روحانی ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی برطرف فیلتر شبکه‌های اجتماعی نیاز جامعه و خواست مردم است / عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه

یک عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه با اشاره به نامه 6 نفر از کابینه دولت مبنی بر برطرف فیلتر توییتر، یوتیوب و بعضی از شبکه‌های اجتماعی، گفت: نمایندگان هم در حال

برطرف فیلتر شبکه‌های اجتماعی نیاز جامعه و خواست مردم است / عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه

عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه: برطرف فیلتر اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … نیاز جامعه و خواست مردم است

عبارات مهم : تلگرام

یک عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه با اشاره به نامه 6 نفر از کابینه دولت مبنی بر برطرف فیلتر توییتر، یوتیوب و بعضی از شبکه های اجتماعی، گفت: نمایندگان هم در حال حاضر اعلام می کنند که از خبر رسان تلگرام استفاده می کنند و این امر نشان می دهد که این عنوان نیاز جامعه و خواست مردم است و نباید این خواسته ها و مطالبه مردم را نادیده گرفت.

رمضانعلی سبحانی فر نماینده سبزوار و عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه در گفت وگو با «اعتمادآنلاین» با اشاره به نامه 6 نفر از کابینه دولت مبنی بر برطرف فیلتر توییتر، یوتیوب و بعضی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … گفت: آنچه مسلم است این است که تکنولوژی و فناوری هر روز توسعه پیدا می کند. اگر امروز یک شبکه بسته شود جای دیگری باز می شود. با این گونه شیوه ها نمی توان محدودیتی جهت تکنولوژی و فناوری ایجاد کرد.

او ادامه داد: باید فرهنگ مردم را اوج ببریم و واقعیت ها را به مردم بگوییم. از سوی دیگر هم توان داخلی خودمان را اوج ببریم تا مردم بتوانند از توانمندی های داخلی استفاده کنند و در کنار این توانمندی اعتمادسازی بیشتری را هم به وجود بیاورند.

این نماینده مجلس گفت: نمایندگان هم در حال حاضر اعلام می کنند که از خبر رسان تلگرام استفاده می کنند و این امر نشان می دهد که برطرف فیلتر نیاز جامعه و خواسته مردم است و نباید این خواسته ها و مطالبه مردم را نادیده گرفت. زمانی که نیاز و مطالبه مردم نادیده گرفته شود به نحو دیگری مردم نیاز خود را تأمین می کنند.

برطرف فیلتر شبکه‌های اجتماعی نیاز جامعه و خواست مردم است / عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه

واژه های کلیدی: تلگرام | استفاده | شبکه های اجتماعی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs