مرغ قفس سیاسی مسابقه قالیباف انتخابات

مرغ قفس: سیاسی مسابقه قالیباف انتخابات رد صلاحیت حسن روحانی ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی طارمی و پرسپولیس در آسیا به هم می‌رسند

در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، احتمال دارد تیم‌های پرسپولیس کشور عزیزمان ایران و الغرافه قطر به مصاف هم بروند.  

طارمی و پرسپولیس در آسیا به هم می‌رسند

طارمی و پرسپولیس در آسیا به هم می رسند

عبارات مهم : ایران

در مرحله یک هشتم نهایی مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا، احتمال دارد تیم های پرسپولیس کشور عزیزمان ایران و الغرافه قطر به مصاف هم بروند.

به گزارش خبرآنلاین؛ در چارچوب هفته پنجم مسابقه های لیگ قهرمانان آسیا و در گروه C ، پرسپولیس کشور عزیزمان ایران برابر نسف قارشی به تساوی صفر بر صفر رسید و السد هم با پیروزی ۲ بر یک برابر الوصل افزایش خود به مرحله بعد را قطعی کرد.

صعود سرخپوشان پایتخت و شیرهای قطری به مرحله حذفی قطعی است ولی آنها جهت مشخص شدن تیم صدرنشین، باید در چارچوب هفته ششم در پایتخت کشور عزیزمان ایران به مصاف هم بروند و در صورت برد پرسپولیس، شاگردان برانکو تیم نخست جدول گروه C لقب می گیرند و در صورتیکه نتیجه دیگری بدست آید، یاران پورعلی گنجی صدرنشین گروه سوم مسابقه های خواهد شد.

طارمی و پرسپولیس در آسیا به هم می‌رسند

۲ تیم گروه C باید با تیم های افزایش کننده گروه نخست دیدار کنند که الاهلی با ۸ امتیاز به احتمال زیاد افزایش می کند و از میان تیم های الجزیره و الغرافه که ۲ تیم ۵ امتیازی هستند، یک تیم به مرحله حذفی راه می یابد. تقابل امشب ( سه شنبه ) ۲ تیم اماراتی و قطری ( الجزیره و الغرافه ) بسیار مهم است و در صورت برد الغرافه و کسب مقام دومی و پیروزی پرسپولیس برابر السد، این ۲ تیم باید در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف هم بروند.

تقابل این تیم از این نظر مهم است که الغرافه، مهدی طارمی را در اختیار دارد و تقابل این بازیکن با پرسپولیس می تواند دیدنی باشد.

در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، احتمال دارد تیم‌های پرسپولیس کشور عزیزمان ایران و الغرافه قطر به مصاف هم بروند.  

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs